KONST / Litografier / Färglitografi 12735067
nr 1273 5067
Färglitografi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. PT, signerad. Motivet: 34x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:57:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
500 kr